Imprezy dla dzieci

 

 

Przyjęcia dziecięce z każdej okazji - w Państwa firmie, hotelu, domu lub ogrodzie. Dostosujemy nasz program specjalnie do Państwa potrzeb, wieku oraz ilości dzieci. Organizujemy imprezy tematyczne, np:

· Dzień Dziecka

· Bale Karnawałowe

· Andrzejki

· Imprezy Świąteczne- Wielkanocne i Bożonarodzeniowe

· Przyjęcia z okazji I Komunii lub Ślubu

· itp.


Zaproś naszych animatorów do siebie, a oni zorganizują wspaniałą zabawę:

· malowanie dziecięcych twarzy

· wata cukrowa

· Pop-corn

· zamki dmuchane

· zabawy ruchowe

· pląsy przy muzyce

· konkursy z nagrodami

· zabawy plastyczne


Jeśli marzysz o urodzinach tematycznych, nasz animator pojawi się w Twoim domu.

TEMATY PRZEWODNIE URODZIN:

Urodziny dla maluszków:

MAŁY ARTYSTA

Twórczy i pełen pasji temat przewodni dziecięcych urodzin. W trakcie,  którego  między innymi dzieci mogą wspólnie malować na ścianie, lepić z plasteliny,  dla solenizanta wymalować życzenia, a na koniec  uczestniczyć w wspaniałej zabawie wszystkich  maluchów- malowania palcami

KUBUSIOWO-PUCHATKOWO

Jeśli Twoje dziecko kocha bohaterów Stumilowego Lasu, zapraszamy je na wspólne urodziny z Kubusiem Puchatkiem. Uczestnicy zabawy będą musieli przygotować tort dla Kubusia, odnaleźć zagubionego Prosiaczka, pocieszyć smutnego Kłapouchego, a także będą mieli możliwość skosztowania małego „co nieco”.

BAL U KSIĘŻNICZKI

Każda mała dziewczynka pragnie zostać księżniczką, zapraszamy, więc na wspaniały bal. Musimy jednak wcześniej przygotować balową kreację, naszyjnik i ciekawą maskę, a także nauczyć się tańca.

RYCERZE OKRĄGŁEGO STOŁU

Aby zostać rycerzem należy znać kodeks rycerski, umieć walczyć mieczem, być wiernym damie serca i brać udział w turnieju rycerskim. Jeśli twoje dziecko jest odważne, lubi nowe wyzwania i rywalizację, ta zabawa jest dla niego!

Urodziny dla nieco starszych:

HAWAJSKA IMPREZA

Tropikalna impreza urodzinowa w czasie jesieni i zimy. Powiedz „Aloha” i baw się z nami. Taniec hula, girlandy,   muzyka hawajska, tropikalne owoce i wiele gorących konkursów na urodzinach w klimacie hawajskim.

W SALONIE SPA

Zabawa w salon urody przeznaczona jest dla dziewczynek, które chcą poznać kobiece tajniki urody. Oprócz przygotowania naturalnych maseczek, wizyty u fryzjera oraz kosmetyczki, porozmawiamy o modzie, pięknie, a także zasadach savoir vivre. Na koniec urządzimy „Mini Pokaz Mody”.

MAŁY KOMANDOS

Każdy chłopiec marzy, aby zostać odważnym żołnierzem, dlatego organizujemy prawdziwe wojskowe szkolenie. Należy wykazać się wytrzymałością, sprytem, odwagą, a także umiejętnością pracy w grupie.

POSZUKIWANIE PIRACKIEGO SKARBU

To wspaniała zabawa dla wszystkich poszukiwaczy przygód. W trakcie zabawy, dzięki odnalezionemu pamiętnikowi pirata, dzieci poszukują skarbu, ale także będą musiały zmierzyć się z różnymi zasadzkami Kapitana Haka.

W INDIAŃSKIEJ WIOSCE

Zapraszamy małych Indian na wspólne polowanie na bizona. Wcześniej jednak należy wykazać się niezwykłą odwagą i zwinnością, zdobywając indiańskie pióra. Wspólnie wykonamy talizmany, wymalujemy twarze, wybierzemy imiona dla uczestników zabawy oraz odtańczymy indiański taniec zwycięzców.

SPORTOWA OLIMPIADA

Jeśli wasze dziecko jest zapalonym sportowcem, zorganizujemy dla niego „igrzyska olimpijskie”. Porozmawiamy o zasadach fair play, historii igrzysk olimpijskich, a także poznamy podstawowe dyscypliny sportowe. Na wszystkich czekają dyplomy i nagrody.

POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO SKARBU

Podobno pewna księżniczka o imieniu Arwena zakopała swój skarb na jednej z wysp. W prawdzie narysowała mapę, ale zapomniał jak ją odczytać... Na szczęście włożyła ją do butelki, a my ją znaleźliśmy... no i teraz wyruszamy na wyprawę, z której zmierzamy wrócić niezwykle bogaci. Wybierzesz się z nami?

KOSMICZNA PRZYGODA

Każde dziecko marzy o wyprawie na księżyc, dlatego proponujemy szereg zabaw pomagających spełnić to życzenie. Każdy kosmonauta, który chce przeżyć z nami wyprawę musi przejść prawdziwe testy szybkości, spostrzegawczości i wytrzymałości, a w czasie pobytu na księżycu musi zebrać materiał badawczy w postaci prawdziwych meteorytów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedź nasz profil!